"Играха затворено и то доста. Мисля, че заслужено спечелихме, второто полувреме показахме своето лице, мисля че вкарахме красиви голове. Защо да нямаме сили да бием ЦСКА? Ние сме Локомотив Пловдив и във всеки мач излизаме за победа, независимо с кого играем. Ще се радвам да победим ЦСКА и да затвърдим добрата си форма", това заяви пред репортер на Plovdiv24.bg любимецът на "черно-бялата" агитка Христо Златински след края на срещата с Академик София.