Напрежението в Ботев (Пловдив) не стихва, а в минутите преди мача с Етър се появи интересен плакат на стадион "Христо Ботев".

Репортер на Plovdiv24.bg забеляза огромен транспарант, който три от фракциите са опънали на Трибуна Изток.

Групировките Centrum Crew, Лудата Банда и Бригада Тракия са се подписали под плакат с текст: 

"Вън плъховете от Ботев!", като към плакатите има изображение на плъх, който е ударен от ток.

Само преди седмица на мача с Крумовград се появи нов плакат, който гласеше: "Сдружението е за феновете".