Един от основните футболисти на Етър - Мартин Моран, ще пропусне гостуването на Ботев (Пловдив).

Халфът получи жълт картон срещу ЦСКА 1948, който е пети за него от началото на сезона.

По този начин Светослав Петров няма да може на един от ключовите си играчи в средата на терена.

От началото на сезона панамецът е взел участие в 18 мача на "болярите".