Виктория Волей с втора поредна победа във Висшата лига

3475

Отборът на Виктория Волей (Пловдив) спечели втора поредна победа в мъжката Висша лига на България. След като през миналата седмица пловдивчани надиграха Арда с 3:1 гейма в Кърджали, сега те постигнаха същия резултат и при домакинството си на Звездец (Горна Малина).

Двубоят се игра в зала "Олимпиада" в Пловдив. Първият гейм беше равностоен, но младите "викторианци" допуснаха повече непредизвикани грешки. Това позволи на гостите, които са носителите на Купата на България за Висшата лига през миналия сезон, да спечелят с 25:20.

В следващите части домакините намалиха грешките, заиграха добър волейбол и не оставиха шансове на отбора от Горна Малина. Геймовете завършиха 25:17, 25:17 и 25:19 за крайното 3:1.

Това бе и последен домакински мач в редовния сезон за Виктория Волей. В последния 15-и кръг отборът пътува за Сливница, където ще играе с местния ВК Сливнишки герой.


Още по темата: Волейболен клуб Виктория Волей (Пловдив)
Всички новини по темата: (179)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).