Ботев (Пловдив) ще си върне един от юношите, които бяха пратени да играят под наем, научи Plovdiv24.bg.
Това е полузащитникът Бисер Бонев, който беше в отбора на Крумовград. Роденият през 2003 година халф прекара 12 месеца в новаците от Първа лига.
Бонев не попада в плановете на Станислав Генчев, като двете страни са предпочели халфът да се завърне в дубъла на "жълто-черните", където да получава повече игрови минути.
През пролетния дял от шампионата атакуващият играч ще играе за дубъла на "канарчетата" в Трета лига, като не е изключено да получи шанс и от Душан Керкез в някой от мачовете на представителния отбор.
Станислав Генчев
Душан Керкез