Защитникът Антоан Конте се завърна към тренировъчния процес в Ботев (Пловдив), научи Plovdiv24.bg.

Бранителят пропусна почти цялата подготовка на "канарчетата" заради участието си в Купата на африканските нации.

Конте и Гвинея се представиха силно на турнира, като достигнаха до четвъртфиналите в надпреварата.

От днес Конте тренира наравно с останалите си съотборници на клубната база в "Коматево".

Защитникът е в отлично състояние, след като взе участие в повечето мачове на родината си.