Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) ще изиграе този уикенд последната си контрола от зимната подготовка.

В нея "канарчетата" ще срещнат дублиращия тим на Хебър (Пазарджик).

Двубоят ще се състои в събота от 14:30 часа на един от помощните терени на пазарджиклии.

Отново в събота, но от 13:30 часа в "Коматево", спаринг ще изиграят мъжките състави на двата отбора.

Дублиращият отбор на Ботев стартира пролетния дял на шампионата с тежко изпитание - домакинство на лидера Несебър.