Ботев (Пловдив) разгроми с 3:0 Левски (София) в контролна среща при дублиращите отбори.

Проверката се игра в София на един от помощните терени на стадион "Георти Аспарухов".

С два гола във вратата на "сините" се отчете Иво Казаков, а едно попадение добави Никола Гелин.

Следващата проверка за младите ботевисти е на 10-ти февруари срещу дублиращия отбор на Хебър в Пазарджик