Ботев (Пловдив) разгроми с 3:0 Левски (София) в контролна среща при дублиращите отбори.
Проверката се игра в София на един от помощните терени на стадион "Георти Аспарухов".
С два гола във вратата на "сините" се отчете Иво Казаков, а едно попадение добави Никола Гелин.
Следващата проверка за младите ботевисти е на 10-ти февруари срещу дублиращия отбор на Хебър в Пазарджик












dodkata
на 03.02.2024 г.
Ава дубълъ на локуту къ зъвърши?За един приятел ритъм???
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!