Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) завърши наравно 1:1 със Сокол (Марково) в учебна игра.

Спарингът се игра на стадиона в Марково, като се състоя от две полувремена по 35 минути.

Попаденията реализираха Низар Алруб за Сокол и Даниел Коков за Ботев.

В утрешния ден "канарчетата" ще пътуват за София, където ще играят контрола с дубъла на Левски.