Ботев (Пловдив) изигра много слабо първо полувреме и губи с 0:3 от Гурник (Забже).
Контролата се играе в Белек и е наблюдавана на живо от собственика на "канарчетата" Антон Зингаревич.
Поляците тотално прегазиха пловдивчани през първите 45 минути и освен вкараните три гола можеха да стигнат до още попадения.
С два гола се отчете Себастиан Мушиолик, а едно попадение добави Адриан Капралик.