Луда "черно-бяла" радост в съблекалнята в "Коматево" след обрата в дербито от Трета лига
Луда радост обзе футболистите от втория отбор на Локомотив Пловдив след вчерашната победа над Ботев с 2:1 в "Коматево" в градското дерби от 10-ия кръг на Трета лига - Югоизточна група.
Както Plovdiv24.bg вече информира читателите си, успехът на черно-белите дойде след гол в 94-ата минута. Дербито ще се запомни още с гол от центъра за домакините, 4 червени картона и над 10 жълти, вдигнати от пловдивския елитен съдия Владимир Вълков.
Гледайте в прикаченото видео как "смърфовете" празнуваха в съблекалнята на базата на Ботев в "Коматево"!
Този браузър не поддържа видео елемента.