Фенклубът на Локомотив Пловдив поздрави капитанът на отбора Димитър Илиев. Поводът бе мач номер 350 в елита на българския футбол, който нападателят изигра вчера при победата над Арда (Кърджали) с 1:0 на "Лаута".

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение на "черно-белите" привърженици:

Мач номер 350 в елита на българския футбол записа вчера капитанът на любимия ни Локомотив - Димитър Илиев.

235 мача от тях са изиграни с фланелката на Локомотив Пловдив! 

Благодарим ти за всеки един незабравим момент, в който си доказал и продължаваш да доказваш, че заслужено си наш капитан! 

Пловдив те обича, Митко!