Дубълът на Локо с шокираща домакинска загуба от аутсайдера Верея
Автор: Екип Plovdiv24.bg 13:48 / 22.05.2023Коментари (0)1323
©
Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) допусна шокираща домакинска загуба в поредния кръг на Югоизточната Трета лига. “Черно-белите" отстъпиха на абсолютния аутсайдер и сигурен изпадащ - Верея (Стара Загора), с 0:1 в Садово.

Единственото попадение падна в 9-ата минута. Александър Георгиев върна неразчетено към стража Стилян Иванов и си отбеляза автогол. През втората част Локомотив II натисна сериозно своя съперник, но пловдивчани не успяха да стигнат до изравнително попадение.

Победата е едва втора за отбора на Верея през настоящия сезон.

“Черно-белите" са на 8-о място с 61 точки, 2 по-малко от седмия Спартак (Пловдив). На 27 май Локо II гостуват на Розова долина на стадион “Севтополис" в Казанлък от 18:00 часа.