Треньорът на Локомотив Пловдив Александър Томаш бе доста афектиран след загубата от Лудогорец с 0:1 в Разград.
Ето какво каза наставникът на черно-белите след последния съдийски сигнал:
Явно сме отбор, който не може да поддържа високо ниво, когато излязат 4 човека. Сега съм афектиран и мога да кажа нещо, което не трябва да казвам.
Ако не рискуваш, няма как да спечелиш. Успявахме да излизаме от тяхната преса, но нямаме точен удар в тяхната врата и от това най-вече съм разочарован. Днес мога да кажа, че се отървахме и пак ви казвам, че съм разочарован. Сега трябва да преспя, това е.
Едно от условията на собствениците на клуба към мен е да се опитвам да налагам млади момчета в първия отбор.
Надявам се срещу Левски да разчитам на всички момчета. Липсва ни и Алфа Конте - в момента отпред сме без зъби.
Битката ще бъде за четвъртото място, но първо трябва да изчистим някои неща в играта си. Но така или иначе - ще се борим до последно.












Дечкин
на 16.05.2023 г.
Не разбирам защо има недоволни от Томаш - класира Локо на 6 място - или това са коментари на зависливци че сме пред тях . ТЯ ЗАВИСТА НЯМА ПОЧИВЕН ДЕН .
Локо Капана
на 16.05.2023 г.
Бегай си афектиран….мнг стойки малко футбол в главата ти.
traktorist69
на 15.05.2023 г.
Само един път има за теб Томаш и той е към Търново марш веднага от Пловдив фантазиор некадърен! Най тъпата тактика имаш и мизерни оправдания ...
alexsp
на 15.05.2023 г.
От кого си афектиран, като ти си виновен с нещо подобно на тактика.Изнасяне на топката и т.н.Така само късмет да имаме
Стиксчо
на 15.05.2023 г.
Преспи с Бонка, Стикс и Пуранчо
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!