Фен на Ботев: Сравнението на кмета с привържениците на Левски беше нелепо!

5838
4

Привърженикът на Ботев (Пд) Атанас Стафунски се съгласи да говори пред журналистите по време на снощния протест пред сградата на Община Пловдив. Той обясни какви са притесненията на "жълто-черната" общност относно довършването на стадион "Христо Ботев".

"От април 2020 години се чакат сметки, обещават се разни неща, обяснява се какво ще се построи и след две години и половина пак сме тук със същите въпроси. Съмненията ни са, че 20 месеца от подписването на договора за обществената поръчка ние не знаем за какво ще бъдат похарчени 25-те милиона. Възможно ли е 20 месеца някой да прави нещо и да не знае колко ще струва?", заяви Атанас Стафунски пред камерата на Plovdiv24.bg.

Ето какво още каза Стафунски, който е член на Сдружение ПФК Ботев:

Дали ме задоволява строителството? Аз се занимавам с малко по-друго строителство, но като гледам онази противоземетръсна шайба, която се вижда от булеварда - не ме задоволява. Там може да преброиш колко платна са сложили строителите. Дано арматуристите не са били като кофражистите. Основният проблем е, че има някаква тайнственост около стадиона.

Да са живи и здрави колегите от Локомотив - техният стадион бе започнат на инженеринг. Когато се отпуснаха парите, проектът се направи и се строи. Не се чува за проблеми - има ли няма ли, а ние все още нямаме проект и все нещо променяме. Може би затова хората са тук, аз поне затова съм тук.  

Колкото до призива на кмета феновете на Ботев да помагат ... Как така феновете ще плащат за общински стадион? Феновете на Левски събират пари, за да си спасяват отбора, а не да си строят стадиона. Примерът на кмета беше леко нелеп.

Гледайте в прикаченото видео цялото изказване на Атанас Стафунски!



Този браузър не поддържа видео елемента.


Още по темата: Кауза Колежа
Всички новини по темата: (870)

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).