Футболен клуб Ботев Пловдив има от днес нов мениджър, видя Plovdiv24.bg. Става въпрос за Евгени Добревски, който започва работа като мениджър социални мрежи и маркетинг. Новината съобщи самият Добревски в личния си профил във Фейсбук.
Там той отбеляза, че ще работи като Social Media Marketing Manager & Content Creator.
Ето какво написа Евгени Добревски:
Приятели, сбъднах още една своя мечта! Мога да заявя, че от днес започнах работа за любимият ми клуб от дете - Ботев Пловдив.
Не мога да опиша чувството, но съм сигурен, че тези, които ме познават, знаят какво значи това за мен.
Надявам се и моят баща да бъде щастлив отгоре, защото той го искаше дори по-силно от мен!












мангал от Шикера
на 17.08.2022 г.
много рано са е наклал тоя .саде локо , юруш
Локо Капана
на 17.08.2022 г.
Доста какорична мечта! Браво! Аванта руски кИфтета от Цингаревич! Какъв контент-райтър, бе, шопар?! Какво ще измислиш да грухтиш, че жълтите селянки са по-ПО-НАЙ и всеки ги употребява! Сменете си фуража, палячовци.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!