Привържениците на футболния Ботев (Пловдив) обявиха пълна подкрепа към собственика на клуба Антон Зингаревич. Обединени фракции "Бултрас" излязоха с официална позиция след среща с ръководството на "жълто-черните".
Ето какво написаха те:
"Снощи, по настояване на "Бултрас", бе проведена среща с ръководството на Ботев (Пловдив). Присъстваха представители на всички фракции на "Бултрас", а от страна на клуба бяха Герман Чистяков, Асен Караславов и Азрудин Валентич. Срещата имаше за цел да сложи край на спекулациите, че "Бултрас" са против управлението на г-н Антон Зингаревич. Напротив - заявихме категорично, че собственикът на клуба има нашата абсолютна подкрепа да доразвие проекта Ботев!
Другата основна причина за срещата бе да получим адекватно обяснение за кошмарния старт на сезона и спешните действия, които ще бъдат предприети за справяне със ситуацията. И двете страни откровено споделиха грешките, които виждат, за да се стигне до настоящата криза и необходимите промени. Азрудин Валентич бе категоричен, че няма никакво намерение повече да бъде треньор, още по-малко - да влияе върху работата на бъдещия наставник на Ботев (Пловдив). Оставането му в клуба е по изричното настояване на собственика г-н Антон Зингаревич.
Накрая, феновете заявиха, че ще окажат своята пълна подкрепа в предстоящия мач на Ботев срещу ЦСКА и очакват от всички играчи максимално себераздаване на терена. Заедно ще успеем! Само Ботев!", се казва в позицията на феновете на "жълто-черните".
След четири изиграни срещи Ботев (Пловдив) е единственият отбор без спечелена точка във футболната Първа лига. В петия кръг от шампионата "канарчетата" приемат ЦСКА София. Мачът е в неделя (7 август) от 21:00 часа.












DEDO
на 02.08.2022 г.
МНОГО БАР О ЗАБРАВИКСМЕ ПРЕДИ ВАЛЕ КАДЕ БЫАКСМЕ. ДА О ЗИНГАРИЕБИ4 НЕСЕ ОТКАЙЕ САМО БОТЕВ.
eltoro
на 02.08.2022 г.
Да обобщим: 1.Цингаревич е решил, че е много под нивото му да се среща с потните селяци. 2.На срещата е пратил като свой човек Валето, с което е показал, че въобще не го интересува мнението на публиката. 3. Великодушно е позволил да подкрепят отбора и самия него.
Локо Капана
на 02.08.2022 г.
Всичко е точно! 1912 селски мажоретки въртят гюбеци на Цингаревич и се молят за аванта. Валентич им го каза, но не чуват: “Не сте съществували преди да започне прането на руски пари в Доматево!”
Nako_1912
на 02.08.2022 г.
Тоя резак се взе за мюсюлманския Моуриньо. Егатии некадърника.
So what
на 02.08.2022 г.
Подкрепа към главния виновник Зингаревич? Браво. Това са добри новини. Цирка продължава!
Локо Пловдив 1926
на 02.08.2022 г.
Краваря, върна ли иконите в съблекалнята?
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!