Дългогодишната приятелка на Тодор Неделев - Анита Терзийска, отправи трогателно послание към своя любим. Чаровната пловдивчанка използва личния си профил във Фейсбук, в който публикува обща снимка с капитана на Ботев (Пд) и написа следното:
"Господ често ни поднася изпитания! Понякога малки подводни камъчета спъват ежедневието ни, губим време и енергия втренчени в проблемите, а Той Животът си играе с нас! Показва ни колко малки и незначителни могат да бъдат нещата за които се тревожим, когато ни изправи пред очите на Смъртта…
Вярвам, че най-големите трудности, Господ изпраща на своите любимци, защото само силните могат да устоят и да се справят с тях! Благодаря ти, Любов, че не ме остави…Че се пребори! Показа на всички колко си силен!
Сега живееш своя втори живот, който ще е още по-хубав, защото след всяка буря изгрява слънце! Вече няма какво да ни бутне, щом сме заедно! Обичам те завинаги!
Самият Неделев също не скри любовта си и отговори на Анита с коментар под нейния пост: "Обичам те завинаги!".












локомотив пд
на 03.07.2022 г.
Време е младите да се вземат. Горчиво Тошко.
Стикс
на 02.07.2022 г.
Девойката е с черно -бяла тениска, има надежда тошко да намери истината в живота...
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!