Кметът към пловдивски шампиони: Браво, момчета! Спортът винаги е прославял града ни!

3434

Кметът на Пловдив Здравко Димитров се срещна днес с европейския шампион по вдигане на тежести Дейвид Фишеров и с пловдивските играчи от националния отбор на България по мини футбол, които станаха бронзови медалисти от Евро 2022.

Ето какво обяви по този повод Зико:

Днес ми гостуваха европейският шампион по вдигане на тежести Дейвид Фишеров и част от националите по мини футбол, които завюваха трето място европейското първенство. Бронзовите медали ги класират за световното по мини футбол в Дубай през януари 2023 г.

Спортът винаги е прославял града ни, а общината ще продължи да подкрепя клубовете и треньорите, които ежедневно полагат усилия за нашите спортисти.

Браво, момчета!


Още по темата: Аматьорски футбол
Всички новини по темата: (1141)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).