НачалоФутболТенисБаскетболВолейболДругиДЮШФутзалИнтервюГалерииЛичностиСтатистики
Гледайте какво прави Никола Илиев с екипа на Интер - гол, асистенция и греда
Автор: Стойчо Генов 18:45 / 17.04.2022Коментари (0)5868
©
Бившият футболист на Ботев (Пд) Никола Илиев отново вкара гол за италианския гранд Интер (Милано) и принуди пресата на Апенините да го затрупа със суперлативи. Роденият в Русе талант избухна с гол, асистенция и една греда при разгрома на "нерадзурите" с 4:0 като гости на Дженоа в юношеското първенство на Италия - Примавера.

Треньор на Интер U19 е бившият румънски национал Кристиан Киву.

След нулево първо полувреме, Никола Илиев буквално избухна. 6 минути след началото на втората част той удари горната греда, а в 55-ата вече празнуваше гола си за 1:0. Първият му гол беше шедьовър, след като навърза половината защита.

В 61-ата минута Касадей удвои, като този път бившият играч на Ботев (Пловдив) подаде с глава решаващия пас. Следващите два гола паднаха в 64-ата и 71-ата минути.

Гледайте в прикаченото видео изявите на Никола Илиев в мача срещу Дженоа!