Пичоне: Продължаваме да работим

5243
26

Старши треньорът на Ботев Пловдив Енрико Пичоне сподели след равенството 2:2 срещу Пирин, че ще продължи да работи усилено с тима, за да може да се представи още по-добре в бъдеще.
Наставникът определи като добър двубоя от 15-я кръг срещу състава от Благоевград: „Играхме срещу добър отбор, получи се добър мач."

„Не мисля, че мястото ни е чак толкова лошо, ако се върнем назад и видим с колко точки бяхме. Ще продължи да работим", повече от категоричен бе италианският наставник на Ботев Пд. „Канарчетата" заемат последната 16-а позиция в класирането с едва 7 точки.

Източник: Gong.bg


Още по темата: Ботев Пловдив - Пирин Благоевград
Всички новини по темата: (5)

Виж коментарите (26)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!