ПФК Ботев Пловдив поздрави своите привърженици с настъпването на новата 2022 година. "Честита новата 2022-а година, жълто-черен Пловдив!...", написа официалната клубна страница във Фейсбук.
Постът бе придружен с 4-секундно видео!
ПФК Ботев Пловдив поздрави своите привърженици с настъпването на новата 2022 година. "Честита новата 2022-а година, жълто-черен Пловдив!...", написа официалната клубна страница във Фейсбук.
Постът бе придружен с 4-секундно видео!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!