300 билета стигат ли? Толкова седалки монтират на "Лаута" в сектора за гости

8960
26

Ръководството на Локомотив Пловдив реши по какъв начин да отвърне на атаката на съгражданите си от Ботев. Plovdiv24.bg припомня на читателите си, че изпълнитерния директор на "канарите" Даниел Серехидо поиска над 1000 билета за "жълто-черните" привърженици за предстоящото в събота градско дерби.

Мачът от 9-ия кръг на Първа лига е на 25 септември от 16,15 часа на стадион "Локомотив".

В момента на "Лаута" монтират 300 седалки в сектора за гости. От Локомотив се позовават на новоприетите епидемиологични мерки, според които на стадионите се допускат фенове до 30% от седящите места. От клуба смятат, че точно 300 седалки са една трета от капацитета на сектора за гости.


Още по темата: Локо - Ботев, сезон 2021/2022
Всички новини по темата: (76)

Виж коментарите (26)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!