ПФК Ботев все още не е представил официално камерунеца Джеймс Ето'о, въпреки че той дори попадна в групата за вчерашния мач срещу Берое, но остана на резервната скамейка, видя репортер на Plovdiv24.bg.

Plovdiv24.bg още на 27 август информира своите читатели за привличането на футболиста, а защо от Коматево не бързат да го представят вече повече от 20 дни - това си остава загадка.

Така или иначе, Джеймс Ето'о стана чужденец №100 в клубната история на "жълто-черните", показва статистиката.

Новото попълнение на Ботев е роден 19 ноември 2000 година. Юноша е на френския Нант, откъдето младокът преминава в Булон. Висок е 173 см. и играе обикновено като дефанзивен халф, но има мачове и като десен халф-бек.

През миналия сезон камерунецът записва 28 мача за Булон, в които се отчита с една асистенция, показа справка на Plovdiv24.bg. През този сезон има 64 минути на терена в един официален мач. Много вероятно е официалният му дебют с Ботев да е в предстоящото гостуване на Етър за Купата на България. Мачът е във вторник от 18,45 часа на стадион "Ивайло" във Велико Търново.