Ботев (Пд) грабна бронзовите медали в Елитната група до 19 години

4017
1

Ботев (Пловдив) грабна бронзовите медали в Елитната юношеска група до 19 години. Това стана след драматична развръзка в последния кръг.

През целия сезон жълто-черните бяха замесени в битката за титлата, но след пускането в почивка на играчите от наборите 2002 и 2003 трофеят стана невъзможен.

В последния кръг Ботев взе трите точки при визитата на Хебър. Попаденията за "канарчетата" реализираха родените през 2005 година Монир Ал-Бадарин, Константин Павлов и Мариян Иванов.

В същото време Левски допусна домакинска загуба от Берое и така Ботев изпревари "сините" в крайното класиране.


Още по темата: ДЮШ на ПФК Ботев (Пд)
Всички новини по темата: (242)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!