Фенклубът на Локо: Активно ще следим и контролираме случващото се със стадиона

5506
1

Днес бе сформирана работна група от привърженици на Локомотив Пловдив, която ще се ангажира изцяло с процеса около строителството на стадиона в квартал "Лаута".

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение на Фенклуб Локомотив Пловдив:

Скъпи Локомотивци, с удоволствие ви съобщаваме, че днес бе сформирана работна група, която ще се ангажира изцяло с процеса около строителството на стадион ''Локомотив".

Изграждането на нашия нов дом вече започна, а с това дойде времето да започнем активно да следим и контролираме случващото се с него.

Първа стъпка на работната група ще бъдат серия от срещи с Община Пловдив, строителят и други отговорни лица. След проведените разговори, ще публикуваме информация, достъпна за всички от "черно-бялото" семейство.


Още по темата: Концесия на стадион "Локомотив"
Всички новини по темата: (282)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).