Поредните двама италианци пристигнаха на проби в Ботев. Това са нападателят Ален Карлет и халфът Марко де Арженио. Те ще проведат първа тренировка с тима днес от 17.00 ч. "Жълто-черните" получиха 4-дневна почивка от италианския си треньор Пичионе, който се върна в родината си за да се види със семейството си.
32-годишният нападател Карлет за последно е играл в четвъртодивизионния Кастелиана, а преди това и за Сепиа, Новара и Пиза. Марко де Арженио пък е на 25 г. и идва от нискоразредния Проваста. Треньорът на Ботев Енрико Пичионе вече одобри трима италианци - Фабио Тинази, Емануеле Морини и Чиро Сериняно. На проби са още Фабио Визоне, Джилберто Дзанолети, Иларио Лана, ганаецът с италиански паспорт Даниел Ола и алжирецът с френски паспорт Насим Мендил. Те най-вероятно няма да останат в Ботев.
Източник: в. "7 дни спорт"
Енрико Пичионе