Собственикът на Локомотив (Пловдив) Христо Крушарски се появи на стадиона в Лом, за да покаже, че спазва обещанията си. Бизнесменът достави първата партида от 2000 нови седалки, които преди време обяви, че ще дари за съоръжението в крайдунавския град.

Шефът на черно-белите бе съпроводен от съветника си по спортно-техническите въпроси на Лаута Чавдар Цветков. Прави впечатление, че дарените от Крушарски седалки са черни и бели на цвят.

"Обещах, че ще помагам и помагам. Хората, които работят за децата и младежите, да има къде да спортуват и да се развиват - те заслужават да бъдат подкрепени", заяви Христо Крушарски.