ОУ "Гео Милев" в Белозем осъмна с вандалско отрязани едногодишни туи, научи Plovdiv24.bg.

Озелененият от една година училищен двор, дом на близо 400 деца, половината от които на целодневна организация на обучение, бяха лишени от внимателно засадената и поддържана с нова поливна система растителност.

Училището е известно с минифермата си за биотор, градинката за биоподправки и включването на децата в извънкласни форми, свързани с екологично възпитание.