Министърът на здравеопазването д-р Евгений Желев открие днес в Пазарджик ремонтираните Първо и Второ Детско отделение в МБАЛ "Пазарджик". Двете отделения бяха пребазирани от сграда, извън двора на болницата /бивша детска градина/, в основния болничен корпус. Извършеният ремонт е на стойност 200 000 лв., отпуснати от Министерството на здравеопазването. Основните цели на пребазирането на двете детски отделения са подобряване условията на лечение на нуждаещите се деца и на условията за работа на персонала, от една страна, и намаляването на стопанските разходи и подобряване комуникациите между отделенията, от друга.
СВЪРЗАНИ ЛИЧНОСТИ:
ОЩЕ НОВИНИ:
СЛЕДВАЙТЕ НИ:
Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!






