В Деня на жената, кметът инж.Пламен Спасов зарадва дамите от общинската администрация с цветя с малки калинки. С благодарност към нашите служителки и пожелания да продължават да бъдат все така красиви и издръжливи, усмихва се кметът.
Дамите получиха мушкато, красиво и познато още като непретенциозно и издръжливо цвете, където и да го "мушнеш“, лесно се прихваща, а калинките красиви и елегантни, символ на късмета.
Пламен Спасов 





