Поздравителен адрес на областния управител Здравко Димитров:
Уважаеми жители на област Пловдив,

За мен е чест и удоволствие да отправя към Вас най-сърдечните си пожелания в навечерието на светлия християнски празник Рождество Христово и настъпващата Нова година.

В нашия все по-забързан и динамичен живот Рождество Христово е един дългоочакван празник, който отново ще събере най-близките хора и ще отвори умовете и сърцата за надежда, съпричастност и вяра в доброто. 

Нека съумеем да съхраним в себе си ценностите на нашите предци, да бъдем по-смирени, по-щедри и обичащи, защото само така ще можем да се изправим пред предизвикателствата, които съпътстват живота ни.

Искрено вярвам, че Новата 2017 година ще е по-щедра и изпълнена с ползотворни дела и успехи. Нека душите ни се изпълнят с доброта, а домовете - със здраве и благополучие!

Честито Рождество Христово!
Благодатна и щастлива 2017 година!

Здравко Димитров
Областен управител на област Пловдив