Директорът на ОП "Синя зона, паркинги и гаражи" Ненко Калакунов е проверил на място сигнала на Plovdiv24.bg във връзка с нарушаване на забраната да се събират такси на граждани в "сините зони" на града до понеделник, съобщи за репортер на Plovdiv24.bg зам.-кметът по транспорта, сигурността и обществения ред Александър Държиков.
Припомняме, че става въпрос за "Синята зона" между улиците "Цанко Дюстабанов" и "Цар Иван Асен". Зам.-кметът потвърди, че служителят на ОП-то действително е събирал таксата за престой в "Синя зона", но това е било поради незнаене от негова страна за заповедта от днес.
"При смяната на служителите, въпросният човек не е уведомен, че трябва само да почиства местата за автомобилите, но не и да таксува. Очаквам в понеделник Ненко Калакунов да ми представи доклад по случая, който ще бъде разгледан", поясни още Държиков.
Междувременно, Plovdiv24.bg научи, че в "Синя зона, паркинги и гаражи" се очакват структурни рокади.
Зам.-кмет иска специален доклад заради сигнал на Plovdiv24.bg за "Синя зона"
© Plovdiv24.bg








Rosi111
на 28.01.2012 г.
Какво ще промени този доклад? Нито ще върне парите на хората, нито извинение ще получим. А интересното е как така при смяната не са му казали на човека. Откога са и на смени. Няма да се учудя и вечерта ако ми поискат пари вече. А този пропуск са го направили и много служители вчера, защото и колегите му бяха на съседните улици, и не ми се стори да чистеха. Аз самата спрях в сняг и киша. Зачудих се дали ще изляза после дори. Г-н Държиков това извинение не минава или просто признавате , че сте толкова некадърен, че не можете да поемете отговорността . В България никога няма да има велики политици, защото им липсва основното качество - да поемат отговорност за действията си.
Мариян LORDA Михайлов
на 28.01.2012 г.
Боклуци. Половината център- Синя зона... другата половина с паяци вдигат. Жив рекет... стотинка няма да дам на тия управници смотани.
atanas zdravkov
на 28.01.2012 г.
никой нищо незнае от тия двамата пълни некъдърници пак наши и ваши сложихме на държавната хранилка чакам да видя сега здравко зафиров къде ще го сложат и него
Величка Златарева
на 27.01.2012 г.
не е вярно. вече написах,че във фирмата не знаеха-не е виновен човекът на улицата
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!