Започва ремонтът на бул. "Княгиня Мария Луиза", предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Стартът му е утре в 10 часа, съобщи кметът Иван Тотев. Преасфалтирането е в частта от църквата "Света Петка" до бул. "Източен" включително и кръстовището с булеварда.
По думите на кмета напълно за движение ще се затвори първо северното, а след това южното платно, обходът ще е през бул. "Шести септември". Срокът за приключване дейностите там е около 20 дни.
Утре започва ремонтът на бул. "Княгиня Мария Луиза"
© Plovdiv24.bg
Иван Тотев 





