Проблемът със студентите от Юридическия факултет на ПУ ще бъде разгледан на факултетен съвет утре. Това оповестиха от пресслужбата на учебното заведение. По думите им броят на студентите не е 50, а по-малък и не им е отказана среща. Дори утре ще има факултетен съвет, за да се коментира казусът.

Припомняме, че по-рано днес студенти се свързаха с редакцията на Plovdiv24.bg, за да алармират, че от ПУ "Паисий Хилендарски" не им позволяват да запишат учебната година, тъй като имат невзет изпит от по-предна година. Какво ще е бъдещето им ще се разбере утре!