Сигнал за пропаднала пътна настилка изпрати читател на Plovdiv24.bg:
"Здравейте, скъпа редакция на най-четеното пловдивско издание!

Изпращам ви няколко снимки от улица "Милеви скали" в район "Северен": нагледен пример как не трябва да се възстановява пътна инфраструктура след ВиК авариен ремонт.

Само седмица след като от ВиК запълниха дупката и положиха асфалта, мястото пропадна с над 30 сантиметра, новоположеният асфалт се напука, получи се "вдлъбнат полицай". 

Идва есенно-зимен период. След няколко месеца мястото ще е просто една опасна яма с дълбочина половин метър. Това нормално ли е?"

Репортер на сайта се свърза с ръководството на ВиК Пловдив, откъдето заявиха следното:

"На място са изпратени специалисти, които да установят причината и да обследват района. Най-веорятно обаче става въпрос за нова авария, която е причинила пропадането. Проблемът ще бъде решен, а настилката - качествено възстановена", уточниха от оператора.