Тротоарът по бул. "Марица" ежедневно се превръща в паркинг

4661
13

Бул. "Марица" N 16. Там ежедневно се паркира по тротоара, алармира читател на Plovdiv24.bg:
"Здравейте! Сигналът ми е по повод всекидневното неправомерно паркиране на автомобили на адрес бул. "Марица" с номера от 16 до 22.
Снимката, която изпращам е малко преди свечеряване (автомобили както на тротоара, така и в зелените площи), а единственото място, където можем да ходим е на пътното платно. След 22 часа положението е още по-отчайващо поради пълната липса на някакви органи за контрол.

Поводът на писмото ми е молба за съдействие към съответните органи да упражнят контрол след 22 часа. Понякога се стига до абсурд, че даже и пътеките пред входовете на блоковете са заети с автомобили."

Виж коментарите (13)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчанин открадна 500 евро от таксиметров автомобил
МВР Пловдив извърши арести на много пияни шофьори
Обратното броене за ремонта на Хуманитарната е факт: Кметът с изв...
Търсят решение за нова автогара до "Филипово"
Строителят на Хуманитарната: Някой е правил ремонти, абсурдни за ...
Над 5000 абитуриенти ще се явят на матура по БЕЛ в Пловдив и обла...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).