Поредно кръстовище в Пловдив с неработещи светофари - за това информира днес следобед читател на Plovdiv24.bg.
Става въпрос за това между булевардите "Княгиня Мария Луиза" и "Източен", на което и без друго често се случват тежки пътнотранспортни инциденти.
Днес сутринта пък светофарните уредби в района на Сточна гара не работиха, което максимално затрудни участниците в движението.
Светофарите пак не работят, стотици шофьори изнервени до крайност
© Plovdiv24.bg






