Партия “Възраждане" издигна официално своята кандидатура за кандидат-кмет на Пловдив за предстоящите местни избори. В битката ще се впусне строителният предприемач Георги Гюлеметов, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Представянето му се състоя в зала “Тракия" на хотел “Рамада Пловдив Тримонциум" снощи.
Кандидатурата на Гюлеметов официално обяви координаторът на партия “Възраждане" в Пловдив – Ангел Георгиев, който посочи основните части от програмата им за управление на града. Самият Гюлеметов също говори за някои от идеите си за справяне с проблемите на Пловдив. Припомняме, че преди около 20-на дни параклис в "Тракия“ осъмна с некролози, обявяващи фалшива скръбна вест за смъртта му.








KMET
на 01.09.2019 г.
Много хора се молят лицето Гюлеметов да стане кмет. Дано успее да си върне борчовете.А какво мисли, Министерство на правосъдието?Как фалира "Гюлеметов Строй Гарант", която беше взела парите за нов административен съд?С кого пътува Гюлеметов в Египет, за да отпразнува измамата?Кмет ли...по-скоро наглец!
Чопър
на 16.08.2019 г.
Тази партия е сбирщина на олигофрени и примати с ментални проблеми.
КГМ
на 16.08.2019 г.
Мисля, че той е с някакви отклонения. Не е за кмет. Кметът трябва да е млад, напорист и енергичен.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!