След статия на Plovdiv24.bg последва незабавна проверка на улица "Марин Дринов", до новия паркинг срещу "Торо Гранде". Припомняме, че сигналът бе изпратен от наш читател тази сутрин, като в него се твърди, че "вече четвърти ден няма кой да изчисти мизерията".
Незабавна проверка по повод тазсутришната публикация за замърсено пространство, установи, че мястото вече е почистено, съобщиха ни от "Чистота".
"Веднага бе изпратена проверка и при проверката бе установено, че мястото е почистено. Явно гражданинът е снимал точно преди това."
"След като директорът е прочел вашата статия, веднага е изпратил екип да го почисти, но мястото вече е било почистено", допълниха още от предприятието.
От общинското предприятие призовават гражданите да пазят чистотата в града.
Велизара Ангелова






