Синдикати: Летището има повече печалба през тази година

4721

Още 7 души ще бъдат освободени от пловдивското летище. Това стана ясно днес на проведена пресконференция на СРС "Подкрепа". Синдикалният лидер на КТ "Подкрепа" Атанас Кръстев съобщи, че 4-ма ще бъдат преназначени по заместване.

"Летището бележи печалба от полети 32 хиляди лева повече през тази година, спрямо миналата, а до момента пътниците са близо 3000 повече". Това пък заяви председателят на секцията на КТ "Подкрепа" на летището Илия Драгиев.

На пресконференцията стана ясно още, че извършените съкращения са по програма и след споразумение между работодателя и синдикатите.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
ДСБ Пловдив: Альоша е монумент на окупационната Червена армия
Посрещнаха Митрофанова под Альоша със "Священная война" и с бълга...
Бутат магазин на "Билла" в Пловдив заради нов строеж, от веригата...
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).