"Докога?", така е озаглавил читател сигнала си до редакцията на Plovdiv24.bg. 

Снимките, които той ни е предоставил, са от село Златитрап. На тях се виждат бали със сено, палети и други материали.

Ядосаният човек пита:

"Докога ще е това нагло своеволие на този гражданин? Това път и тротоар ли са, или склад за боклуци, мръсотия и оборска миризма? Пейки и маси насред пътя и това пред имота на човека, отговарящ за тези неща в града на тепетата. Преценете сами".