Омбудсманът на България следи случая със знаменцата в "Капана".
От Общината коментираха, че никой не застава срещу знаменцата, но идеята е поставянето и видът им да бъдат регламентирани и според разпоредбите на общинските наредби.
Ще върнат ли знаменцата в "Капана"?






