"За съжаление санирането в Пловдив изостава. Какво да направим? Осигурили сме финансовия ресурс, създали сме методиката", заяви министърът на регионалното развитие и благоустройството Николай Нанков, който днес бе на посещение в града под тепетата, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Точно активността на местната власт е определяща за скоростта на проектите по Националната програма за енергийна ефективност на многофамилни жилищни сгради, категоричен бе Нанков.
Община Пловдив е с гарантирано финансиране и когато приключат обществените поръчки, започват строително-ремонтните дейности, успокой все пак той.
Благоевград е отличникът по брой сгради с над 120 санирани. В малки общини като Луковит и Севлиево пък процентът на допустимите за саниране сгради и този на реализираните се покриват почти на сто процента, похвали се още регионалният министър.
Ще го бъде ли безплатното саниране в Пловдив?
© Plovdiv24.bg








Georgi Naidenchovsky
на 16.06.2017 г.
Всичките изпълнения на проектите вървят мудно, та санирането ли ще е бързо ?
ФИЛИПСБУШ
на 15.06.2017 г.
ще стане .... ще стане :) само че ще минем през всички перипетии на уж градската истерия на псевдо воеводите :) ..... този град се развива въпреки фъшкиите на червените боклуци :)
Любо Любака 1
на 15.06.2017 г.
изборите минаха....
Nedialko Dimitrov
на 15.06.2017 г.
Питаите Гърневски
Божидар Гурлев
на 15.06.2017 г.
ЩО ???? а з. съм жипкъ спирам къде ту се изкаш
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!