С редакцията на Plovdiv24.bg се свърза жена, представила се за сестра на пазарджиклията, за когото ви съобщихме по-рано днес.
От думите й стана ясно, че брат й не е шофирал автомобила си във въпросния ден. От известно време колата била дадена на негов приятел от Пловдив, който я ползва.
"Брат ми няма нито едно нарушение на пътя, откакто е шофьор. Освен това е много ядосан на приятеля си за нарушението, което е направил", обясни читателката.
Сестрата на пазарджиклията: Брат ми не е виновен, друг е направил наглата маневра в Пловдив!
© Plovdiv24.bg






