Първите дипломанти от фармацевтичния факултет на Медицинския университет ще получат дипломите си днес.
Своята клетва ще положат 67 дипломанти, завършили 5 годишното си обучение във Фармацевтичния факултет, които от днес ще бъдат с квалификация "магистър-фармацевт". Поканен на церемонията е министърът на здравеопазването Евгений Желев.
СВЪРЗАНИ ЛИЧНОСТИ:
ОЩЕ НОВИНИ:
СЛЕДВАЙТЕ НИ:
Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!






