За противоречие на кръстовището на Сточна гара съобщава редовен читател на Plovdiv24.bg:
"Здравейте, пиша ви относно поредното противоречие на кръстовището на Сточна гара, в посока от Централна гара.

Доскоро знакът горе до светофара на най-дясната лента беше Г4 (движение направо или надясно след знака), което противоречеше на дясната секция на светофара. 

Тъй като водачи от дясната лента, желаещи да продължат напред изпадаха в безизходица при ранното светване на зелено на дясната секция, съпроводено от множество клаксони.

След нова година знакът беше заменен с Г2 (движение задължително надясно след знака), но в същото време на метри преди кръстовището има указателна табела за лентите, на която е видно, че дясната лента е само за направо. 

Табелата както и знакът, си личат на приложената снимка (съжалявам за лошото качество на снимката направена, когато още имаше сняг).

Не знам каква е идеята на този парадокс, може би да имат за какво да се заядат полицаите, седящи след кръстовището. Поздрави!".