Протестиращи "награбиха" кмета пред сградата на община Пловдив
Протестиращи "награбиха" кмета пред сградата на община Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Хората се събраха, за да изразят категоричното си недоволство от започналото застрояване зад т.нар. Юбилеен блок в район "Южен".
11.30 часа в заседателната зала на община Пловдив Здравко Димитров и заместник-кметът арх. Невена Балчева ще се срещнат с представители на Инициативния комитет, излъчени от протестиращите.
Поводът е несъгласитето на живущите с плановете за инвестиции и строеж на частния имот, който се намира в пространството, заключено между бул.“Никола Вапцаров“ 67-87 и ул. "Македония“ 75-93.
Този браузър не поддържа видео елемента.