От този четвъртък фонтаните в Цар Симеоновата градина ще започват да "пеят" в 21.00 часа. Това заяви кметът Иван Тотев, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Той обясни, че общинската управа се съобразява с по-ранното стъмване.
"Както и досега Пеещите фонтани ще работят в четвъртък, петък и събота", добави градоначалникът.
Променят началния час на Пеещите фонтани
© Plovdiv24.bg
Иван Тотев 





