Общинската фирма „Сигма", която стопанисва и поддържа светофарите, се подготвя за приватизация, научи „24 часа". Общинското дружество ще бъде продадено на 100% чрез публично оповестен конкурс. Това става ясно от предложение на синия съветник и надзорник Ангел Пописаков до местния парламент. 93 са светофарните уредби в града и са в сравнително добро състояние, заяви шефът на „Сигма" Васил Колиманов.
Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!






